1. Sandra Vabarna

EV102 Foto: Tiit Blaat

Sandra Vabarna astus taaskasutuses eeskujuliku sammu ja tuli presidendi vastuvõtule oma pulmakleidiga. Imeilus! Nii Sandra minimalistlikult elegantne komplekt kui ka looduse poole hoidev mõtteviis.

2. Kelly Sildaru

Foto: Rauno Volmar

Freestyle-suusataja kandis Iris Janvieri moemaja kleiti, mis on inspireeritud põhjamaade maastiku külmast ilust. Kleidile oli valitud küütlev jääd meenutav kangas, mida taskaalustas naiselik ja elegantne disain.

3. Lilli Jahilo

Foto: Tiit Blaat

Moekunstnik Lilli Jahilo säras stiilses puhvvarrukatega kleidis, mida ilmestasid efektsed punased kingad ja sama tooni huulevärv.

4. Kristina Šmigun-Vähi

EV102 Foto: Tiit Blaat

Kristina kleit mõjus vabalt ja boheemlaslikult, kuid üllatas sümpaatsete rahvuslike detailidega.
Huvitav kooslus!

5. Susannah Kaul

Foto: Tiit Blaat

Susannah Kaul püüdis kõik pilgud endale efektses roosas kleidis. Õhulised puhvvarrukad, lipsudetail ja moodne värv - lummav kooslus!

6. Kadri Simson

EV102 Foto: Tiit Blaat

Kadri Simsoni kleidil peidavad end meie lipuvärvid - must põhikangas, valged detailid ja sinine kant õlajoonel. Presidendi vastuvõtu kutsel mainitud rahvuslik detail on Kadri komplektis lahendatud omanäoliselt, kuid stiilselt.

7. Kaja Kallas

EV102 Foto: Tiit Blaat

Kaja Kallas kandis omanäolist sinise-valgeruudulist Oksana Tanditi loodud õhtukleiti, kus kohtusid vastandlik range muster ja naiselikult lai seelikuosa, lisadetailideks sametvöö ja pärlikujulised nööbid.

8. Luisa Rõivas

EV102 Foto: Tiit Blaat

Luisa Rõivas kandis Iris Janvieri moemaja kleiti, mille prindil on kujutatud kunstnik Anna Kõuhkna maali. Efektse mustriga kleit on moemaja sõnul inspireeritud suurlinna energiast ja nooruslikust elujõust.

9. Heidy Purga

EV102 Foto: Tiit Blaat

Heidy Purga kandis efektset Karolin Kuusiku loomingut, mis on inspiratsiooni saanud popkultuurist. Tikitud süda vasakul rinnal võib Kuusiku sõnul sümboliseerida paljusid asju, kuid sel õhtul tähistas see kindlasti armastust kodumaa vastu.

10. Keit Pentus-Rosimannus

EV102 Foto: Tiit Blaat

Keit-Pentus Rosimannus säras trendikas asümmeetrilises Liisi Eesmaa kleidis, mis oma graafilise joone ja efektse värvikooslusega moelooja sõnul Keiduga hästi sobib.

11. Kairi Sester

EV102 Foto: Tiit Blaat

Kairi Sester kandis trendikat roosat värvi Iris Janvieri moemaja kleiti, mis on inspireeritud haute couture'i teostest. Lisapuntkid kuuekümnendate stiilis kõrge soengu ja efektsete kõrvarõngaste eest.

12. Ketlin Kütt

EV102 Foto: Tiit Blaat

Üllar Saaremäe kaasa Ketlin Kütt oli tõeline diiva! Efektse mustriga seelikuosa, hõbedased kingad ja neljakümnendatest inspireeritud pidulik soeng.. efektne!

13. Ülle Lichtfeldt

EV102 Foto: Tiit Blaat

Näitleja Ülle Lichtfeldt säras efektse kangamustriga kleidis, kust tähelepaneliku pilguga vaataja ka mõned rahvuslikud detailid leida võib. Lihtne ja elegantne tegumood laseb mustril silma paista.

14. Ieva Ilves

EV102 Foto: Tiit Blaat

Ieva Ilves on elegantsuse musternäidis, tõestades, et lihtsuses peitub võlu. Vähesed detailid ja murtud roheline kangatoon mõjuvad Ieva seljas kuninglikult.

15. Lenna Kuurmaa

EV102 Foto: Tiit Blaat


Lenna teab, mis on moes ja oskab selle ka efektselt välja kanda.
Maani kimono mõjub pidulikult, kuid samas vabalt.

Autor: Liisbet Saue

Fotod: Tiit Blaat, Rauno Volmar

Kujundus: Anna Plukk